Ayef Rulman San. ve Tic. A.Ş.

TARİHÇE

Rulman ve güç aktarım sektöründeki 25 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile 2017 yılında Meziyet Kardas tarafından kurulmuştur.

Kuruluşundan kısa bir süre içinde sektörde adından söz ettiren AYEF Rulman, 2018 yılında Almanya merkezli LFD rulmanların Türkiye tek yetkili distribütörlüğünü almıştır.

1978 yılında kurulan LFD Grup merkezi Dordmund – Almanya’da olup, aile firması olarak dünya çapında faaliyet gösteren bir firmadır. Profesyonel mühendislik ve üretim ekibimiz ile birlikte geniş satış ve lojistik ağıyla LFD müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına doğru çözümleri sağlar.

Yıllık 100 Milyon tek sıra sabit bilyalı rulmanlar üretim kapasitesine sahip otomatik üretim hattına sahip olup, bilyalı rulmanların yanısıra konik makaralı rulmanlar ve silindirik makaralı rulmanların yüksek kalite standartlarında üretimini sağlamaktadır. LFD ürün portföyü ayrıca oynak makaralı rulmanlar, mafsal rulmanlar ve yataklı rulman ünitelerini de kapsamaktadır.

Almanya’daki merkez deponun yanısıra, ABD, Şili, İtalya ve Çin’de lojistik depoları bulunmaktadır ve dünya çapındaki müşterilere hızlı tedarik süreleri sunmaktadır..

Misyonumuz

  • Rulman ve güç aktarım sektörlerinde müşterilere kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi amaçlamak ve müşterilerimizin çözüm ortağı olmayı amaçlamaktır

Vizyonumuz

  • Bilgi birikimi ve tecrübeli ekibimiz ile markalaşarak firmamızın kalitesini tüm ülke çapına ulaşmasını sağlamak

Kalite Politikası

Firmamız rulman ve güç aktarım ürünleri tedarikçisi olup, geçmişten gelen bilgi birikimi ve sektörel deneyimi ile müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak kaliteli hizmet üretmeyi hedef edinmiştir. Bu doğrultuda, çalışanlarımıza kalite bilincini geliştirmeye yönelik eğitim verilerek firma kalite standartlarının yükseltilmesi, ekip ruhunun oluştuğu, başarının paylaşıldığı, güvenli ve sağlıklı bir iş ortamının oluşturulması, şirketimizin genel performansını sürekli geliştirmek ve iyileştirmek için, her kademede firma içi teknik ve idari gelişim politikalarının oluşturulması ve uygulanması.